Jesteśmy bardzo kreatywny zespołem ludzi z artystycznym wyczuciem i wrażliwością na sztukę.
Wiemy jak dużą moc ma sama muzyka ale jak dojdzie do tego wyjątkowa strona wizualna może powstać naprawdę wielkie dzieło! Klipy są tego najlepszym przykładem. Postanowiliśmy połączyć nasze dwie pasje (film i muzykę) i zająć się produkcją i postprodukcja klipów muzycznych.
Rock, pop, jazz, metal, reggae…nie ważne co Ci w duszy gra

Za pomocą nowoczesnych technik i indywidualnego podejścia do Artysty, w każdym teledysku podkreślamy wyjątkową osobowość twórcy i muzyki jaką śpiewa, jego indywidualność oraz przekaz piosenki.
Dzięki temu obrazem nadajemy charakter każdemu singlowi. Powstaje wspaniała opowieść, która potrafi zaciekawić i zaskoczyć fanów. Ponadto oprócz muzyki, fani dostają prawdziwe widowisko, pewną historię opowiedzianą piosenką. Dlatego właśnie klipy są tak wyczekiwane przez fanów Artysty.

W SIMPLE FRAME zapewniamy kompleksową produkcję każdego projektu. Od powstania scenariusza, organizacje produkcji, zdjęcia na planie, po zaawansowaną postprodukcję.
Klipy mogą być różne- minimalistyczny, z rozmachem, klasyczne czy bardziej zwariowane i abstrakcyjne- wszystko jest sztuką i wszystko możemy stworzyć.
Na każdym etapie pracy ściśle współpracujemy z Artystą. Teledyski muszą być wizją nie tylko reżysera ale przede wszystkim Wykonawcy piosenki. Dzięki temu, że znamy wiele technik i sposób kręcenia prosto z planów filmowych, wiemy jak zachwycić widza. Natomiast dzięki bacznej obserwacji rynku muzycznego, wiemy co jest w trendach, czego jest za dużo, a czego za mało w świecie muzyki. To daje nam wyznacznik pracy.  

Jednak pomijając aspekty sprzętu i techniczne nowości. My przede wszystkim kochamy to co robimy i to właśnie skazuje nas na sukces!